Soccer 2016 Results


Sunday, November 13, 2016 @ 7:30pm
Final
Assumption Stoddard (O) (8th grade boys) 0
SJ Cott Trost (O) (8th grade boys) 4
 
Sunday, November 13, 2016 @ 7:00pm
Final
St. Cletus Finklang (4M Beta) 0
Holy Spirit Kielhofner (4M Beta) 1
 
Sunday, November 13, 2016 @ 4:00pm
Final
St. Theodore Schulz (4M Beta) 2
Borromeo Gray (4M Beta) 2
 
Sunday, November 13, 2016 @ 2:30pm
Final
SJ Cott Gerard (4G Alpha) 3
Borromeo Piskulich (4G Alpha) 1
 
Sunday, November 13, 2016 @ 2:30pm
Final
St. Patrick Quigle (1M Alpha) 0
Holy Spirit Kaufmann (1M Alpha) 0
 
Sunday, November 13, 2016 @ 2:00pm
Final
ICD Vieluf (KM East) 0
ICD Dare (KM East) 0
 
Sunday, November 13, 2016 @ 1:30pm
Final
St. Peter Dennison (4G Beta) 2
ICD Boschert (4G Beta) 6
 
Sunday, November 13, 2016 @ 1:30pm
Final
St. Theodore Coleman (3G Alpha) 0
ICD Winkeler (3G Alpha) 4
 
Sunday, November 13, 2016 @ 1:30pm
Final
Borromeo Finnegan (KG East) 0
Holy Spirit Zakrzewski (KG East) 0
 
Sunday, November 13, 2016 @ 1:30pm
Final
St. Theodore Tucker (2M Beta) 4
ICD Wolf (2M Beta) 1
 
Sunday, November 13, 2016 @ 1:30pm
Final
Sts. J&A Erickson (3M Beta) 0
St. Theodore Hirschbuehler (3M Beta) 7
 
Sunday, November 13, 2016 @ 1:15pm
Final
Borromeo Iver (PKG East) 0
All Saints Pohlman (PKG East) 0
 
Sunday, November 13, 2016 @ 1:00pm
Final
SH Troy Daugherty INEL (1G Alpha) 1
ICD Buckley (1G Alpha) 2
 
Sunday, November 13, 2016 @ 1:00pm
Final
ICD Lafata (4M Alpha) 2
St. Peter Hubert (4M Alpha) 0
 
Sunday, November 13, 2016 @ 12:30pm
Final
Borromeo Kaushik INEL (2M Alpha) 1
Holy Spirit Boulicault (2) (2M Alpha) 1
 
Sunday, November 13, 2016 @ 12:30pm
Final
Borromeo Kelch (KM East) 0
Holy Spirit Sheets (KM East) 0
 
Sunday, November 13, 2016 @ 12:00pm
Final
St. Theodore Harris (2G Charlie) 0
ICD Meyer (2G Charlie) 2
 
Sunday, November 13, 2016 @ 12:00pm
Final
ICOM Lancaster (4G Beta) 1
ICD Perry (4G Beta) 3
 
Sunday, November 13, 2016 @ 12:00pm
Final
ICD Cavaness (1G Charlie) 3
ICD Nolan (1G Charlie) 2
 
Sunday, November 13, 2016 @ 12:00pm
Final
Holy Spirit Carroll (2G Beta) 2
ICD Aranda (2G Beta) 1
 
Saturday, November 12, 2016 @ 1:30pm
Final
St. Peter Turntine (KM East) 0
St. Cletus Megargel (KM East) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Paul Fischer (1M Delta) 0
ICD Melchior (1M Delta) 1
 
Saturday, November 12, 2016 @ 1:00pm
Final
Assumption Hoermann (PKG West) 0
ICD Kaiser (PKG West) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 12:15pm
Final
ICD Buckley (1G Alpha) 7
St. Cletus Small (1G Alpha) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 12:00pm
Final
Holy Spirit Nitsch (1G Beta) 0
ICD Raftery (1G Beta) 3
 
Saturday, November 12, 2016 @ 12:00pm
Final
SJ Cott Elinor (4M Beta) 0
Borromeo Box (4M Beta) 1
 
Saturday, November 12, 2016 @ 12:00pm
Final
St. Ignatius Hopper (2G Charlie) 1
Sts. J&A Povich (2G Charlie) 1
 
Saturday, November 12, 2016 @ 11:30am
Final
St. Paul Wisniewski (2M Beta) 0
St. Theodore Tucker (2M Beta) 7
 
Saturday, November 12, 2016 @ 11:30am
Final
St. Paul France (PKG West) 0
St. Theodore Schmersahl (PKG West) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 11:15am
Final
St. Theodore Hirschbuehler (3M Beta) 1
St. Cletus Schmittling (3M Beta) 4
 
Saturday, November 12, 2016 @ 11:00am
Final
St. Patrick Yates (3G Charlie) 2
Sts. J&A Harmon (3G Charlie) 3
 
Saturday, November 12, 2016 @ 11:00am
Final
ICD Wessel (PKB West) 0
St. Patrick Blair (PKB West) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 11:00am
Final
Holy Spirit Shipman (1M Charlie) 1
ICD Corrigan (1M Charlie) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 11:00am
Final
ICOM Szarwinski (3M Charlie) 4
Holy Spirit Godefroid (3M Charlie) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 11:00am
Final
St. Cletus Nikodem (2G Alpha) 2
St. Patrick Hunn (2G Alpha) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 11:00am
Final
ICD Sauer (1G Alpha) 1
Assumption Dresner (1G Alpha) 1
 
Saturday, November 12, 2016 @ 10:30am
Final
All Saints Osterholt (4G Alpha) 0
Borromeo Piskulich (4G Alpha) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 10:30am
Final
Borromeo Morgan INEL (1M Delta) 2
St. Theodore Peters (1M Delta) 1
 
Saturday, November 12, 2016 @ 10:30am
Final
ICD Lafata (4M Alpha) 4
ICD Schuster (4M Alpha) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 10:30am
Final
Assumption Gandolfo (2M Beta) 1
ICD Wolf (2M Beta) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 10:30am
Final
Holy Spirit Boulicault (2) (2M Alpha) 0
ICD Luna (2M Alpha) 3
 
Saturday, November 12, 2016 @ 10:15am
Final
Holy Spirit Flores (1G Alpha) 2
St. Cletus Jenkins (1G Alpha) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 10:00am
Final
SJ Cott Swan (2G Alpha) 0
Assumption Flaherty (2G Alpha) 4
 
Saturday, November 12, 2016 @ 10:00am
Final
SESR Malick (1M Delta) 0
ICD White (1M Delta) 5
 
Saturday, November 12, 2016 @ 10:00am
Final
St. Peter Sexton (KG East) 0
Assumption Filla (KG East) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 10:00am
Final
ICD Dean (3M Alpha) 1
St. Paul Weston (3M Alpha) 3
 
Saturday, November 12, 2016 @ 10:00am
Final
SH Troy Akins (KM West) 0
Assumption Boss (KM West) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 10:00am
Final
Assumption Kenkel (3G Charlie) 0
Borromeo Runion (3G Charlie) 7
 
Saturday, November 12, 2016 @ 10:00am
Final
St. Cletus Brown (1M Alpha) 1
St. Patrick Quigle (1M Alpha) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 10:00am
Final
Holy Spirit Galvan (PKB East) 0
Borromeo Cornwell (PKB East) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 9:30am
Final
St. Peter Hubert (4M Alpha) 6
St. Patrick Heron (4M Alpha) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 9:30am
Final
ICD Buckley (3M Alpha) 4
SJ Cott Bergman (3M Alpha) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 9:30am
Final
ICD Meyer (2G Charlie) 4
St. Theodore Harris (2G Charlie) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 9:00am
Final
Sts. J&A Corrigan (2M Beta) 0
St. Patrick Hollingshead (2M Beta) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 9:00am
Final
Borromeo Iver (PKG East) 0
St. Cletus O'Driscoll (PKG East) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 9:00am
Final
All Saints Bass (2G Beta) 3
ICD Aranda (2G Beta) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 9:00am
Final
Sts. J&A Hannon (1G Charlie) 5
ICD Cavaness (1G Charlie) 1
 
Saturday, November 12, 2016 @ 9:00am
Final
Sts. J&A Carter (4M Beta) 0
Borromeo Gray (4M Beta) 2
 
Saturday, November 12, 2016 @ 9:00am
Final
SH Troy Daugherty (4G Beta) 2
ICD Perry (4G Beta) 2
 
Saturday, November 12, 2016 @ 9:00am
Final
SH Troy Roth INEL (1G Beta) 2
St. Patrick Skopec (1G Beta) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 9:00am
Final
Holy Spirit Zakrzewski (KM East) 0
Borromeo Kelch (KM East) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 9:00am
Final
Assumption Reiter (1M Beta) 2
Borromeo Orrico INEL (1M Beta) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 9:00am
Final
SJ Cott Wiese-Nicolas (1G Delta) 0
Assumption Marstall (1G Delta) 4
 
Saturday, November 12, 2016 @ 8:30am
Final
ICOM Gnade (KM West) 0
St. Theodore Rusbacky (KM West) 0
 
Saturday, November 12, 2016 @ 8:00am
Final
St. Peter Pohlman (1G Delta) 0
St. Patrick Yates (1G Delta) 12
 
Saturday, November 12, 2016 @ 8:00am
Final
Holy Spirit Carroll (KG East) 0
St. Cletus Nikodem (KG East) 0
 
Friday, November 11, 2016 @ 6:30pm
Final
Sts. J&A Carter (4M Beta) 0
St. Theodore Schulz (4M Beta) 3
 
Friday, November 11, 2016 @ 6:15pm
Final
ICD Boschert (4G Beta) 0
Holy Spirit Niemczyk (4G Beta) 6
 
Thursday, November 10, 2016 @ 8:00pm
Final
Assumption Staebell (O) (7th grade boys) 0
SJ Cott Prost (O) (7th grade boys) 5
 
Thursday, November 10, 2016 @ 8:00pm
Final
Holy Spirit Nitsch (C) (5th grade boys) 1
ICOM Martin (C) (5th grade boys) 0
 
Thursday, November 10, 2016 @ 6:30pm
Final
St. Patrick Hirschbuehler (O) (6th grade boys) 0
Holy Spirit Nero (O) (6th grade boys) 2
 
Thursday, November 10, 2016 @ 6:30pm
Final
St. Paul Lauritzen (O) (5th grade boys) 3
SJ Cott Schlueter (O) (5th grade boys) 4
 
Sunday, November 6, 2016 @ 8:00pm
Final
All Saints Osterholt (O) (7th grade girls) 1
SJ Cott Yelton (O) (7th grade girls) 2
 
Sunday, November 6, 2016 @ 7:30pm
Final
Holy Spirit Nero JUV (HS Girls) 1
SJ Cott Thornton JUN (HS Girls) 2
 
Sunday, November 6, 2016 @ 7:00pm
Final
All Saints Kovarik (O) (5th grade boys) 5
Assumption O'Rourke (O) (5th grade boys) 3
 
Sunday, November 6, 2016 @ 6:30pm
Final
SJ Cott Northcott (O) (8th grade girls) 1
ICD Metherd (O) (8th grade girls) 5
 
Sunday, November 6, 2016 @ 6:00pm
Final
Holy Spirit Benedict (O) (6th grade girls) 2
SJ Cott Arnold (O) (6th grade girls) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 6:00pm
Final
Assumption Chassaniol (O) (6th grade boys) 1
Holy Spirit Nero (O) (6th grade boys) 10
 
Sunday, November 6, 2016 @ 5:30pm
Final
Holy Spirit Shipman (1M Charlie) 0
Assumption Mills (1M Charlie) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 5:30pm
Final
Borromeo Runion (3G Charlie) 3
Assumption Kenkel (3G Charlie) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 4:30pm
Final
St. Theodore Bodine (O) (7th grade boys) 1
SJ Cott Prost (O) (7th grade boys) 4
 
Sunday, November 6, 2016 @ 4:30pm
Final
St. Patrick Hufstutter (O) (5th grade boys) 1
SJ Cott Schlueter (O) (5th grade boys) 4
 
Sunday, November 6, 2016 @ 4:15pm
Final
ICD Creek (O) (5th grade boys) 3
St. Theodore Hirschbuehler (O) (5th grade boys) 6
 
Sunday, November 6, 2016 @ 4:00pm
Final
SESR Donovan (4M Alpha) 2
St. Peter Hubert (4M Alpha) 1
 
Sunday, November 6, 2016 @ 4:00pm
Final
SH Troy Nanney INEL (1M Charlie) 4
ICD Corrigan (1M Charlie) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 4:00pm
Final
All Saints Herbst (O) (7th grade boys) 0
Assumption Staebell (O) (7th grade boys) 7
 
Sunday, November 6, 2016 @ 4:00pm
Final
Sts. J&A Layton (4G Beta) 0
Holy Spirit Niemczyk (4G Beta) 3
 
Sunday, November 6, 2016 @ 3:00pm
Final
SESR Malick (1M Delta) 2
St. Paul Fischer (1M Delta) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 3:00pm
Final
St. Ignatius Click (O) (6th grade boys) 2
ICD Litschgi (C) (6th grade boys) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 3:00pm
Final
SESR Crowley (3G Beta) 2
ICD Jett (3G Beta) 1
 
Sunday, November 6, 2016 @ 3:00pm
Final
Borromeo Gray (4M Beta) 6
St. Cletus Finklang (4M Beta) 2
 
Sunday, November 6, 2016 @ 3:00pm
Final
Holy Spirit Horwitz (C) (8th grade girls) 1
St. Theodore Hunsel (C) (8th grade girls) 3
 
Sunday, November 6, 2016 @ 3:00pm
Final
SJ Cott Elinor (4M Beta) 2
Assumption Giesmann (4M Beta) 2
 
Sunday, November 6, 2016 @ 3:00pm
Final
All Saints Pohlman (PKG East) 0
ICD Hall (PKG East) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 3:00pm
Final
Assumption Hughes (KM West) 0
St. Patrick Cross (KM West) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 3:00pm
Final
St. Cletus O'Driscoll (PKG East) 0
Borromeo Iver (PKG East) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 3:00pm
Final
St. Paul Barry (PKB West) 0
ICD Layne (PKB West) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 3:00pm
Final
Holy Spirit Zakrzewski (KM East) 0
St. Peter Turntine (KM East) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 3:00pm
Final
All Saints Osterholt (4G Alpha) 0
SJ Cott Gerard (4G Alpha) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 2:45pm
Final
St. Patrick Hunn (2G Alpha) 0
Assumption Flaherty (2G Alpha) 1
 
Sunday, November 6, 2016 @ 2:45pm
Final
SJ Cott Stiles (3G Beta) 4
Assumption Roberts (3G Beta) 1
 
Sunday, November 6, 2016 @ 2:30pm
Final
ICD Wolf (KM East) 0
Holy Spirit Sheets (KM East) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 2:30pm
Final
ICD Freund (INEL) (8th grade boys) 1
Borromeo Gould (O) (8th grade boys) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 2:30pm
Final
All Saints Bass (2G Beta) 1
Holy Spirit Carroll (2G Beta) 1
 
Sunday, November 6, 2016 @ 2:15pm
Final
Sts. J&A Baumann (KM Central) 0
All Saints Greene (KM Central) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 2:00pm
Final
SESR Finley (1G Charlie) 3
ICD Cavaness (1G Charlie) 4
 
Sunday, November 6, 2016 @ 2:00pm
Final
SJ Cott Genisio (2M Beta) 1
St. Paul Wisniewski (2M Beta) 2
 
Sunday, November 6, 2016 @ 2:00pm
Final
ICD Winkeler (O) (7th grade boys) 0
Sts. J&A Deluvia (INEL) (7th grade boys) 1
 
Sunday, November 6, 2016 @ 2:00pm
Final
SJ Cott McGee (3G Alpha) 1
St. Cletus Loftus (3G Alpha) 1
 
Sunday, November 6, 2016 @ 2:00pm
Final
St. Cletus Hoguet (KM Central) 0
ICD Durnbaugh (KM Central) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 2:00pm
Final
ICD Buckley (1G Alpha) 2
Assumption Dresner (1G Alpha) 1
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:45pm
Final
St. Theodore Rusbacky (KM West) 0
Assumption Boss (KM West) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:45pm
Final
SH Troy Van Dyke (KG West) 0
Assumption Frazier (KG West) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:45pm
Final
St. Patrick Yates (1G Delta) 9
Assumption Marstall (1G Delta) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:45pm
Final
St. Theodore Schmersahl (PKG West) 0
Assumption Hoermann (PKG West) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:30pm
Final
SJ Cott Burgoon (2M Alpha) 3
Holy Spirit Boulicault (2) (2M Alpha) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:30pm
Final
SESR Dubis (KG East) 0
Holy Spirit Carroll (KG East) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:30pm
Final
Holy Spirit Nitsch (1G Beta) 4
St. Theodore Brennan (1G Beta) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:30pm
Final
Borromeo Piskulich (4G Alpha) 1
SESR Ledbetter (4G Alpha) 3
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:30pm
Final
Borromeo Kelch (KM East) 0
SESR Horan (KM East) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:30pm
Final
St. Patrick Klenc (2G Charlie) 1
ICD Meyer (2G Charlie) 2
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:30pm
Final
St. Theodore Schulz (4M Beta) 3
ICD Zika (4M Beta) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:30pm
Final
Assumption Heckart (4G Alpha) 3
SJ Cott Henry (4G Alpha) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:30pm
Final
ICD Knop (C) (7th grade boys) 0
St. Paul Sachs (O) (7th grade boys) 6
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:30pm
Final
SJ Cott Leipholtz (3G Beta) 1
ICD Jett (3G Beta) 2
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:15pm
Final
Assumption Stoddard (O) (8th grade boys) 5
All Saints Stroud (O) (8th grade boys) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:15pm
Final
ICD Moore (KG East) 0
All Saints McKinzie (KG East) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:00pm
Final
Assumption Johnson (PKG West) 0
St. Patrick Ganey (PKG West) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:00pm
Final
All Saints Schmuke (1M Delta) 1
ICD White (1M Delta) 2
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:00pm
Final
Borromeo Orrico INEL (1M Beta) 2
St. Peter Genenbacher (1M Beta) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:00pm
Final
All Saints Heitert (PKB East) 0
Borromeo Cornwell (PKB East) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:00pm
Final
Holy Spirit Galvan (PKB East) 0
St. Peter Benn (PKB East) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:00pm
Final
ICD Dean (3M Alpha) 1
SH Troy Ragan (3M Alpha) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 1:00pm
Final
Sts. J&A Schnettgoecke (PKG East) 0
ICD Green (PKG East) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 12:30pm
Final
Sts. J&A Harmon (3G Charlie) 4
Holy Spirit Shine (3G Charlie) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 12:30pm
Final
ICD Sauer (1G Alpha) 0
Holy Spirit Flores (1G Alpha) 2
 
Sunday, November 6, 2016 @ 12:00pm
Final
St. Theodore Martin (PKB West) 0
ICD Placek (PKB West) 0
 
Sunday, November 6, 2016 @ 12:00pm
Final
St. Patrick Gaudy (3G Alpha) 1
ICD Winkeler (3G Alpha) 3
 
Sunday, November 6, 2016 @ 12:00pm
Final
Holy Spirit Kaufmann (1M Alpha) 2
ICD Meyer (1M Alpha) 4
 
Sunday, November 6, 2016 @ 12:00pm
Final
St. Peter Wikiera (3M Charlie) 2
ICD Coleman (3M Charlie) 1
 
Sunday, November 6, 2016 @ 12:00pm
Final
ICOM Lancaster (4G Beta) 4
SH Troy Daugherty (4G Beta) 2
 
Sunday, November 6, 2016 @ 12:00pm
Final
SJ Cott McGee (1G Charlie) 0
ICOM Warren (1G Charlie) 1
 
Saturday, November 5, 2016 @ 8:00pm
Final
St. Patrick Hirschbuehler (O) (6th grade boys) 1
Holy Spirit Nero (O) (6th grade boys) 4
 
Saturday, November 5, 2016 @ 4:30pm
Final
Borromeo Murray (O) (8th grade girls) 3
SJ Cott Ficken (O) (8th grade girls) 1
 
Saturday, November 5, 2016 @ 3:30pm
Final
St. Peter Hubert (4M Alpha) 4
ICD Lafata (4M Alpha) 3
 
Saturday, November 5, 2016 @ 3:00pm
Final
Holy Spirit Sheets (KM East) 0
ICD Vieluf (KM East) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 3:00pm
Final
St. Peter Goff (C) (7th grade girls) 0
St. Ignatius Hammerberg (C) (7th grade girls) 3
 
Saturday, November 5, 2016 @ 3:00pm
Final
SH Troy Daugherty (4G Beta) 1
St. Peter Dennison (4G Beta) 3
 
Saturday, November 5, 2016 @ 2:45pm
Final
Borromeo Neu (O) (6th grade boys) 1
Assumption Chassaniol (O) (6th grade boys) 3
 
Saturday, November 5, 2016 @ 2:30pm
Final
Assumption Heckart (4G Alpha) 2
SESR Ledbetter (4G Alpha) 4
 
Saturday, November 5, 2016 @ 2:30pm
Final
ICOM Warren (1G Charlie) 1
SJ Cott McGee (1G Charlie) 1
 
Saturday, November 5, 2016 @ 2:00pm
Final
ICD Aranda (KM Central) 0
ICD Bowmann (KM Central) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 2:00pm
Final
St. Patrick Blair (PKB West) 0
ICD Placek (PKB West) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 1:30pm
Final
SJ Cott Prost (O) (7th grade boys) 7
ICD Knop (C) (7th grade boys) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 1:30pm
Final
ICD Feldt (INEL) (8th grade boys) 2
Borromeo Gould (O) (8th grade boys) 4
 
Saturday, November 5, 2016 @ 1:30pm
Final
ICD Meyer (2G Charlie) 4
SJ Cott Berens (2G Charlie) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 1:30pm
Final
SJ Cott Olwig (O) (7th grade boys) 1
ICD Winkeler (O) (7th grade boys) 8
 
Saturday, November 5, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Paul Orf (KG West) 0
ICD Nauss (KG West) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 1:00pm
Final
Assumption Kenkel (3G Charlie) 0
Sts. J&A Harmon (3G Charlie) 3
 
Saturday, November 5, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Cletus Small (O) (6th grade boys) 0
SESR Maasen (O) (6th grade boys) 3
 
Saturday, November 5, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Cletus Meyer (2G Beta) 3
St. Paul Schroeder (2G Beta) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 1:00pm
Final
Holy Spirit Grothoff (O) (7th grade boys) 5
Sts. J&A Deluvia (INEL) (7th grade boys) 8
 
Saturday, November 5, 2016 @ 12:30pm
Final
St. Paul Von Bokel (1G Delta) 2
SJ Cott Wiese-Nicolas (1G Delta) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 12:15pm
Final
St. Theodore Coleman (3G Alpha) 0
St. Cletus Loftus (3G Alpha) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 12:00pm
Final
ICD White (1M Delta) 4
SESR Malick (1M Delta) 1
 
Saturday, November 5, 2016 @ 12:00pm
Final
Borromeo Finnegan (KG East) 0
St. Peter Sexton (KG East) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 12:00pm
Final
Assumption Gandolfo (2M Beta) 2
Sts. J&A Corrigan (2M Beta) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 12:00pm
Final
ICD Dean (PKB East) 0
ICD Bergjans (PKB East) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 12:00pm
Final
Sts. J&A Kahrhoff (INEL) (6th grade boys) 3
ICD Litschgi (C) (6th grade boys) 5
 
Saturday, November 5, 2016 @ 12:00pm
Final
SESR Finley (1G Charlie) 4
ICD Nolan (1G Charlie) 1
 
Saturday, November 5, 2016 @ 12:00pm
Final
Assumption Stoddard (O) (8th grade boys) 7
St. Peter Bachman (O) (8th grade boys) 4
 
Saturday, November 5, 2016 @ 12:00pm
Final
St. Patrick Meyer (C) (5th grade girls) 0
SJ Cott Osterholt (C) (5th grade girls) 2
 
Saturday, November 5, 2016 @ 11:30am
Final
SJ Cott Mulvihill (1M Delta) 6
St. Theodore Peters (1M Delta) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 11:30am
Final
St. Cletus Burrows (2M Alpha) 0
SJ Cott McClure (2M Alpha) 5
 
Saturday, November 5, 2016 @ 11:15am
Final
St. Cletus Jenkins (1G Alpha) 2
St. Cletus Small (1G Alpha) 2
 
Saturday, November 5, 2016 @ 11:00am
Final
SJ Cott Morris (1M Beta) 0
ICD Schuster (1M Beta) 5
 
Saturday, November 5, 2016 @ 11:00am
Final
Holy Spirit Boulicault (1) (2M Beta) 5
St. Patrick Hollingshead (2M Beta) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 11:00am
Final
ICD Meyer (1M Alpha) 5
Holy Spirit Kaufmann (1M Alpha) 2
 
Saturday, November 5, 2016 @ 11:00am
Final
ICD Buckley (1G Alpha) 2
Holy Spirit Flores (1G Alpha) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 11:00am
Final
SJ Cott McCormack (1G Delta) 1
St. Patrick Yates (1G Delta) 3
 
Saturday, November 5, 2016 @ 11:00am
Final
SH Troy Nanney INEL (1M Charlie) 0
Sts. J&A Jones (1M Charlie) 3
 
Saturday, November 5, 2016 @ 11:00am
Final
Borromeo Orrico INEL (1M Beta) 0
SH Troy Huffman INEL (1M Beta) 3
 
Saturday, November 5, 2016 @ 11:00am
Final
St. Cletus Megargel (KM East) 0
ICD Wolf (KM East) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 11:00am
Final
Sts. J&A Baumann (KM Central) 0
Sts. J&A Goughenour (KM Central) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 11:00am
Final
Assumption Hoermann (PKG West) 0
St. Patrick White (PKG West) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 10:30am
Final
Sts. J&A Carter (4M Beta) 0
Borromeo Box (4M Beta) 2
 
Saturday, November 5, 2016 @ 10:30am
Final
Holy Spirit Nitsch (C) (5th grade boys) 4
St. Paul Lauritzen (O) (5th grade boys) 4
 
Saturday, November 5, 2016 @ 10:30am
Final
SJ Cott Schlueter (O) (5th grade boys) 2
ICD Creek (O) (5th grade boys) 1
 
Saturday, November 5, 2016 @ 10:30am
Final
St. Paul Orf (3G Beta) 1
ICD Jett (3G Beta) 1
 
Saturday, November 5, 2016 @ 10:30am
Final
SJ Cott Cattoor (2G Charlie) 4
St. Theodore Harris (2G Charlie) 1
 
Saturday, November 5, 2016 @ 10:15am
Final
ICOM Brown (1M Alpha) 6
St. Cletus Brown (1M Alpha) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 10:00am
Final
St. Cletus Nikodem (KG East) 0
St. J&A Eiswirth (KG East) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 10:00am
Final
Borromeo Kaushik INEL (2M Alpha) 1
St. Patrick Gresco (2M Alpha) 5
 
Saturday, November 5, 2016 @ 10:00am
Final
ICD Boschert (4G Beta) 0
Sts. J&A Layton (4G Beta) 4
 
Saturday, November 5, 2016 @ 10:00am
Final
Assumption Mills (1M Charlie) 0
Holy Spirit Shipman (1M Charlie) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 10:00am
Final
Assumption Johnson (PKG West) 0
SH Troy Davis (PKG West) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 10:00am
Final
SJ Cott Drabelle (1M Charlie) 1
ICD Corrigan (1M Charlie) 2
 
Saturday, November 5, 2016 @ 10:00am
Final
Sts. J&A Povich (2G Charlie) 4
St. Patrick Klenc (2G Charlie) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 10:00am
Final
ICD Sequeira (KG West) 0
Assumption Frazier (KG West) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 10:00am
Final
SH Troy Huffman (PKB West) 0
Assumption Bolinger (PKB West) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 10:00am
Final
St. Patrick Hays (3M Beta) 0
Sts. J&A Erickson (3M Beta) 5
 
Saturday, November 5, 2016 @ 10:00am
Final
Borromeo Kelch (KM East) 0
Holy Spirit Zakrzewski (KM East) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 10:00am
Final
ICD Dare (KM East) 0
St. Peter Turntine (KM East) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 10:00am
Final
Assumption Dresner (1G Alpha) 1
SH Troy Daugherty INEL (1G Alpha) 4
 
Saturday, November 5, 2016 @ 9:30am
Final
SESR Bommarito (2M Beta) 1
St. Theodore Tucker (2M Beta) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 9:30am
Final
ICD Lafata (4M Alpha) 8
St. Patrick Heron (4M Alpha) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 9:00am
Final
SESR Heine (3M Charlie) 3
Holy Spirit Godefroid (3M Charlie) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 9:00am
Final
ICD Moore (KG East) 0
Holy Spirit Zakrzewski (KG East) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 9:00am
Final
SJ Cott Henry (4G Alpha) 2
Borromeo Piskulich (4G Alpha) 3
 
Saturday, November 5, 2016 @ 9:00am
Final
Borromeo Morgan INEL (1M Delta) 1
ICD Melchior (1M Delta) 1
 
Saturday, November 5, 2016 @ 9:00am
Final
SH Troy Akins (KM West) 0
Assumption Hughes (KM West) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 9:00am
Final
St. Patrick Quigle (1M Alpha) 0
St. Patrick Magnah (1M Alpha) 1
 
Saturday, November 5, 2016 @ 9:00am
Final
St. Peter Benn (PKB East) 0
Borromeo Cornwell (PKB East) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 9:00am
Final
ICD Anthony (2M Alpha) 0
ICD Luna (2M Alpha) 5
 
Saturday, November 5, 2016 @ 9:00am
Final
St. Patrick Hueschober (PKB West) 0
ICD Wessel (PKB West) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 9:00am
Final
St. Peter Pohlman (1G Delta) 1
Assumption Marstall (1G Delta) 2
 
Saturday, November 5, 2016 @ 9:00am
Final
SJ Cott Cooke (C) (8th grade boys) 1
ICD Freund (INEL) (8th grade boys) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 9:00am
Final
ICD Buckley (3M Alpha) 6
St. Paul Weston (3M Alpha) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 9:00am
Final
SH Troy Ragan (3M Alpha) 4
Assumption Moresi (3M Alpha) 2
 
Saturday, November 5, 2016 @ 8:30am
Final
St. Cletus Schmittling (3M Beta) 5
St. Theodore Hirschbuehler (3M Beta) 3
 
Saturday, November 5, 2016 @ 8:00am
Final
St. Patrick Yates (3G Charlie) 2
Holy Spirit Shine (3G Charlie) 1
 
Saturday, November 5, 2016 @ 8:00am
Final
ICD Raftery (1G Beta) 3
St. Patrick Skopec (1G Beta) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 8:00am
Final
SJ Cott Swan (2G Alpha) 1
St. Patrick Hunn (2G Alpha) 1
 
Saturday, November 5, 2016 @ 8:00am
Final
SESR Dubis (2G Beta) 2
Holy Spirit Carroll (2G Beta) 8
 
Saturday, November 5, 2016 @ 8:00am
Final
ICD Green (PKG East) 0
St. Cletus O'Driscoll (PKG East) 0
 
Saturday, November 5, 2016 @ 8:00am
Final
St. Theodore Rusbacky (KM West) 0
St. Patrick Adler (KM West) 0
 
Friday, November 4, 2016 @ 8:30pm
Final
ICD Bergjans (O) (5th grade girls) 1
Borromeo Sanders (O) (5th grade girls) 0
 
Friday, November 4, 2016 @ 7:45pm
Final
St. Theodore Wunnenberg JUN (HS Girls) 3
Holy Spirit Nero JUV (HS Girls) 5
 
Friday, November 4, 2016 @ 7:30pm
Final
Holy Spirit Jenkins (3M Beta) 2
St. Ignatius Dildine (3M Beta) 2
 
Friday, November 4, 2016 @ 7:30pm
Final
St. Paul Lauritzen (O) (5th grade boys) 6
Assumption O'Rourke (O) (5th grade boys) 5
 
Friday, November 4, 2016 @ 7:00pm
Final
ICD Turner (O) (7th grade girls) 2
Assumption Fishering (O) (7th grade girls) 4
 
Friday, November 4, 2016 @ 6:30pm
Final
ICD Dean (3M Alpha) 3
SJ Cott Bergman (3M Alpha) 0
 
Friday, November 4, 2016 @ 6:30pm
Final
St. Paul Boschert (O) (5th grade girls) 2
ICD Westoff (O) (5th grade girls) 6
 
Friday, November 4, 2016 @ 6:30pm
Final
St. Peter Bachman (O) (8th grade boys) 1
ICD Freund (INEL) (8th grade boys) 0
 
Friday, November 4, 2016 @ 6:30pm
Final
ICD Jett (3G Beta) 2
Assumption Roberts (3G Beta) 4
 
Friday, November 4, 2016 @ 6:15pm
Final
ICD Zika (4M Beta) 0
Holy Spirit Kielhofner (4M Beta) 4
 
Thursday, November 3, 2016 @ 8:00pm
Final
SJ Cott Trost (O) (8th grade boys) 0
Assumption Stoddard (O) (8th grade boys) 0
 
Wednesday, November 2, 2016 @ 6:00pm
Final
Holy Spirit Schrumpf JUN (HS Girls) 1
SJ Cott Karolczak JUV (HS Girls) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 8:00pm
Final
ICD Schuster (4M Alpha) 1
SJ Cott Haas (4M Alpha) 5
 
Sunday, October 30, 2016 @ 7:00pm
Final
ICD Bergjans (O) (5th grade girls) 6
St. Paul Boschert (O) (5th grade girls) 2
 
Sunday, October 30, 2016 @ 7:00pm
Final
Sts. J&A Young (O) (6th grade girls) 0
Holy Spirit Benedict (O) (6th grade girls) 7
 
Sunday, October 30, 2016 @ 7:00pm
Final
ICD Freund (INEL) (8th grade boys) 0
Assumption Stoddard (O) (8th grade boys) 1
 
Sunday, October 30, 2016 @ 6:30pm
Final
Holy Spirit Grothoff (O) (7th grade boys) 1
SJ Cott Prost (O) (7th grade boys) 8
 
Sunday, October 30, 2016 @ 6:30pm
Final
ICD Jett (3G Beta) 1
SESR Crowley (3G Beta) 1
 
Sunday, October 30, 2016 @ 5:30pm
Final
Holy Spirit Condado (O) (5th grade girls) 0
Assumption Kratzer (O) (5th grade girls) 3
 
Sunday, October 30, 2016 @ 5:30pm
Final
SJ Cott Karolczak JUV (HS Girls) 2
Holy Spirit Schrumpf JUN (HS Girls) 8
 
Sunday, October 30, 2016 @ 5:00pm
Final
ICD Feldt (INEL) (8th grade boys) 1
SJ Cott Trost (O) (8th grade boys) 5
 
Sunday, October 30, 2016 @ 4:30pm
Final
SJ Cott McGee (3G Alpha) 1
SESR Piontek (3G Alpha) 1
 
Sunday, October 30, 2016 @ 4:30pm
Final
SJ Cott Bergman (O) (6th grade girls) 3
St. Paul Bange (O) (6th grade girls) 1
 
Sunday, October 30, 2016 @ 4:15pm
Final
ICD Dean (PKB East) 0
St. Cletus Brown (PKB East) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 4:00pm
Final
All Saints Pegg (O) (6th grade girls) 1
Borromeo Pieper (O) (6th grade girls) 6
 
Sunday, October 30, 2016 @ 4:00pm
Final
SJ Cott Thornton JUN (HS Girls) 3
Holy Spirit Nero JUV (HS Girls) 1
 
Sunday, October 30, 2016 @ 4:00pm
Final
St. Patrick Pisarek (O) (7th grade girls) 1
Assumption Fishering (O) (7th grade girls) 13
 
Sunday, October 30, 2016 @ 4:00pm
Final
ICD Luna (2M Alpha) 7
SH Troy Glacken (2M Alpha) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 4:00pm
Final
St. Ignatius Hopper (2G Charlie) 3
ICD Meyer (2G Charlie) 2
 
Sunday, October 30, 2016 @ 3:30pm
Final
ICD Peterson (O) (6th grade girls) 1
ICOM Brown (C) (6th grade girls) 3
 
Sunday, October 30, 2016 @ 3:00pm
Final
Assumption Staebell (O) (7th grade boys) 2
SJ Cott Olwig (O) (7th grade boys) 1
 
Sunday, October 30, 2016 @ 3:00pm
Final
ICD Wolf (KM East) 0
ICD Dare (KM East) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 3:00pm
Final
ICD Hall (PKG East) 0
Sts. J&A Schnettgoecke (PKG East) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 3:00pm
Final
SJ Cott Leipholtz (3G Beta) 0
St. Paul Orf (3G Beta) 3
 
Sunday, October 30, 2016 @ 3:00pm
Final
Sts. J&A Carter (4M Beta) 0
ICD Zika (4M Beta) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 3:00pm
Final
SJ Cott Morris (O) (6th grade boys) 4
St. Cletus Small (O) (6th grade boys) 4
 
Sunday, October 30, 2016 @ 3:00pm
Final
St. Patrick Hirschbuehler (O) (6th grade boys) 0
SESR Maasen (O) (6th grade boys) 1
 
Sunday, October 30, 2016 @ 3:00pm
Final
St. Cletus Hoguet (KM Central) 0
ICD Aranda (KM Central) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 3:00pm
Final
Sts. J&A Layton (4G Beta) 3
ICD Perry (4G Beta) 2
 
Sunday, October 30, 2016 @ 2:45pm
Final
St. Patrick Yates (3G Charlie) 4
Assumption Kenkel (3G Charlie) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 2:30pm
Final
ICD Westoff (O) (5th grade girls) 4
St. Patrick Meyer (C) (5th grade girls) 1
 
Sunday, October 30, 2016 @ 2:30pm
Final
Holy Spirit Zakrzewski (KG East) 0
Holy Spirit Carroll (KG East) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 2:30pm
Final
St. Patrick Hays (3M Beta) 1
Holy Spirit Jenkins (3M Beta) 3
 
Sunday, October 30, 2016 @ 2:30pm
Final
ICD Metherd (O) (8th grade girls) 1
Borromeo Murray (O) (8th grade girls) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 2:15pm
Final
ICD Buckley (3M Alpha) 4
All Saints Struyk (3M Alpha) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 2:15pm
Final
ICD Green (PKG East) 0
All Saints Pohlman (PKG East) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 2:00pm
Final
ICD Boschert (4G Beta) 3
ICOM Lancaster (4G Beta) 3
 
Sunday, October 30, 2016 @ 2:00pm
Final
St. Ignatius Click (O) (6th grade boys) 3
Sts. J&A Kahrhoff (INEL) (6th grade boys) 1
 
Sunday, October 30, 2016 @ 2:00pm
Final
SH Troy Huffman INEL (1M Beta) 0
Borromeo Orrico INEL (1M Beta) 3
 
Sunday, October 30, 2016 @ 2:00pm
Final
SJ Cott McGee (1G Charlie) 3
ICD Nolan (1G Charlie) 3
 
Sunday, October 30, 2016 @ 2:00pm
Final
ICD Winkeler (3G Alpha) 1
St. Cletus Loftus (3G Alpha) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 2:00pm
Final
St. Paul Orf (KG West) 0
ICOM Gorski (KG West) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 2:00pm
Final
Borromeo Liscombe (KM Central) 0
Sts. J&A Goughenour (KM Central) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 2:00pm
Final
SJ Cott Warner (1M Beta) 3
ICD Schuster (1M Beta) 1
 
Sunday, October 30, 2016 @ 2:00pm
Final
ICD Vieluf (KM East) 0
Borromeo Kelch (KM East) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:45pm
Final
St. Patrick Blair (PKB West) 0
Assumption Compardo (PKB West) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:45pm
Final
St. Paul Von Bokel (1G Delta) 2
Assumption Marstall (1G Delta) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:45pm
Final
St. Patrick Ganey (PKG West) 0
Assumption Hoermann (PKG West) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:30pm
Final
ICOM Molitor (4M Alpha) 0
SESR Donovan (4M Alpha) 3
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:30pm
Final
Borromeo Finnegan (KG East) 0
SESR Dubis (KG East) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:30pm
Final
SH Troy Roth INEL (1G Beta) 6
Holy Spirit Nitsch (1G Beta) 1
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:30pm
Final
SESR Horan (KM East) 0
Holy Spirit Zakrzewski (KM East) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:30pm
Final
SJ Cott Yelton (O) (7th grade girls) 0
ICD Turner (O) (7th grade girls) 1
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:30pm
Final
St. Cletus Severs (O) (8th grade girls) 4
SJ Cott Ficken (O) (8th grade girls) 2
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:30pm
Final
St. Theodore Bodine (O) (7th grade boys) 6
St. Paul Sachs (O) (7th grade boys) 1
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:30pm
Final
St. Theodore Hunsel (C) (8th grade girls) 4
SJ Cott Northcott (O) (8th grade girls) 6
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:30pm
Final
ICD Raftery (1G Beta) 3
St. Theodore Brennan (1G Beta) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:30pm
Final
ICD Layne (PKB West) 0
St. Theodore Martin (PKB West) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:30pm
Final
St. Patrick Hollingshead (2M Beta) 2
SJ Cott Genisio (2M Beta) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:30pm
Final
ICOM Martin (C) (5th grade boys) 6
ICD Creek (O) (5th grade boys) 3
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:15pm
Final
Sts. J&A Bourquin (PKB East) 0
All Saints Heitert (PKB East) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:15pm
Final
St. Theodore Hirschbuehler (O) (5th grade boys) 3
All Saints Kovarik (O) (5th grade boys) 3
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:15pm
Final
St. Paul Fischer (1M Delta) 0
All Saints Schmuke (1M Delta) 5
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:00pm
Final
Holy Spirit Boulicault (2) (2M Alpha) 1
Borromeo Slattery INEL (2M Alpha) 2
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:00pm
Final
SH Troy Downs (KM West) 0
ICOM Gnade (KM West) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Cletus Brown (1M Alpha) 1
ICD Meyer (1M Alpha) 3
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:00pm
Final
Assumption Flaherty (2G Alpha) 1
St. Cletus Nikodem (2G Alpha) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Patrick Magnah (1M Alpha) 0
ICOM Brown (1M Alpha) 3
 
Sunday, October 30, 2016 @ 1:00pm
Final
Assumption Giesmann (4M Beta) 1
Borromeo Box (4M Beta) 3
 
Sunday, October 30, 2016 @ 12:30pm
Final
SJ Cott Drabelle (1M Charlie) 2
Holy Spirit Shipman (1M Charlie) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 12:30pm
Final
ICD Bergjans (PKB East) 0
Holy Spirit Flores (PKB East) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 12:00pm
Final
St. Patrick Hunn (2G Alpha) 1
ICOM Gorski (2G Alpha) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 12:00pm
Final
Borromeo Neu (O) (6th grade boys) 1
ICD Litschgi (C) (6th grade boys) 1
 
Sunday, October 30, 2016 @ 12:00pm
Final
St. Cletus Meyer (2G Beta) 7
ICD Aranda (2G Beta) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 12:00pm
Final
Assumption Moresi (3M Alpha) 0
ICD Dean (3M Alpha) 3
 
Sunday, October 30, 2016 @ 12:00pm
Final
Assumption Dresner (1G Alpha) 2
ICD Sauer (1G Alpha) 0
 
Sunday, October 30, 2016 @ 12:00pm
Final
St. Patrick McGovern (KG West) 0
ICOM Szarwinski (KG West) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 3:15pm
Final
Assumption Fishering (O) (7th grade girls) 5
ICD Turner (O) (7th grade girls) 2
 
Saturday, October 29, 2016 @ 3:00pm
Final
ICD Metherd (O) (8th grade girls) 1
St. Cletus Severs (O) (8th grade girls) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 3:00pm
Final
Borromeo Box (4M Beta) 0
Borromeo Gray (4M Beta) 3
 
Saturday, October 29, 2016 @ 3:00pm
Final
ICD Schuster (4M Alpha) 0
ICOM Molitor (4M Alpha) 3
 
Saturday, October 29, 2016 @ 3:00pm
Final
St. Patrick White (PKG West) 0
ICD Kaiser (PKG West) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 2:00pm
Final
ICD Wessel (PKB West) 0
SH Troy McCrory (PKB West) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 2:00pm
Final
St. Patrick McGovern (KG West) 0
ICD Sequeira (KG West) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 2:00pm
Final
All Saints Osterholt (O) (7th grade girls) 4
St. Patrick Pisarek (O) (7th grade girls) 1
 
Saturday, October 29, 2016 @ 1:30pm
Final
Assumption Marstall (1G Delta) 0
SJ Cott Wiese-Nicolas (1G Delta) 2
 
Saturday, October 29, 2016 @ 1:30pm
Final
SJ Cott Arnold (O) (6th grade girls) 1
ICOM Brown (C) (6th grade girls) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 1:30pm
Final
SH Troy Demitroff (2G Alpha) 5
SJ Cott Swan (2G Alpha) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 1:30pm
Final
St. Theodore Eusterbrock (O) (5th grade girls) 0
Borromeo Sanders (O) (5th grade girls) 4
 
Saturday, October 29, 2016 @ 1:30pm
Final
ICD Peterson (O) (6th grade girls) 1
St. Cletus Zimmer (O) (6th grade girls) 3
 
Saturday, October 29, 2016 @ 1:15pm
Final
ICD Litschgi (C) (6th grade boys) 2
Assumption Chassaniol (O) (6th grade boys) 4
 
Saturday, October 29, 2016 @ 1:00pm
Final
ICD Durnbaugh (KM Central) 0
ICD Aranda (KM Central) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Paul Wisniewski (2M Beta) 2
Sts. J&A Corrigan (2M Beta) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 1:00pm
Final
Holy Spirit Carroll (2G Beta) 0
St. Paul Schroeder (2G Beta) 3
 
Saturday, October 29, 2016 @ 1:00pm
Final
St. J&A Eiswirth (KG East) 0
All Saints McKinzie (KG East) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 1:00pm
Final
Sts. J&A Baumann (KM Central) 0
Borromeo Liscombe (KM Central) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 1:00pm
Final
SJ Cott Ficken (O) (8th grade girls) 3
St. Theodore Hunsel (C) (8th grade girls) 1
 
Saturday, October 29, 2016 @ 1:00pm
Final
SESR Crowley (3G Beta) 7
SJ Cott Stiles (3G Beta) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 1:00pm
Final
St. Cletus Burrows (2M Alpha) 3
Borromeo Kaushik INEL (2M Alpha) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 1:00pm
Final
All Saints Pegg (O) (6th grade girls) 6
Sts. J&A Young (O) (6th grade girls) 2
 
Saturday, October 29, 2016 @ 12:30pm
Final
ICD Feldt (INEL) (8th grade boys) 1
SJ Cott Cooke (C) (8th grade boys) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 12:30pm
Final
ICD Melchior (1M Delta) 0
SJ Cott Mulvihill (1M Delta) 4
 
Saturday, October 29, 2016 @ 12:30pm
Final
SJ Cott McClure (2M Alpha) 0
SJ Cott Burgoon (2M Alpha) 4
 
Saturday, October 29, 2016 @ 12:00pm
Final
Borromeo Piskulich (4G Alpha) 1
All Saints Osterholt (4G Alpha) 5
 
Saturday, October 29, 2016 @ 12:00pm
Final
ICOM Lancaster (4G Beta) 4
ICD Boschert (4G Beta) 4
 
Saturday, October 29, 2016 @ 12:00pm
Final
Holy Spirit Shipman (1M Charlie) 0
Sts. J&A Jones (1M Charlie) 2
 
Saturday, October 29, 2016 @ 12:00pm
Final
Sts. J&A Deluvia (INEL) (7th grade boys) 2
Assumption Staebell (O) (7th grade boys) 4
 
Saturday, October 29, 2016 @ 12:00pm
Final
All Saints Kovarik (O) (5th grade boys) 1
ICOM Martin (C) (5th grade boys) 4
 
Saturday, October 29, 2016 @ 12:00pm
Final
Holy Spirit Horwitz (C) (8th grade girls) 1
Borromeo Murray (O) (8th grade girls) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 12:00pm
Final
St. Theodore Coleman (3G Alpha) 0
SJ Cott McGee (3G Alpha) 4
 
Saturday, October 29, 2016 @ 12:00pm
Final
St. Cletus Small (1G Alpha) 1
ICD Buckley (1G Alpha) 8
 
Saturday, October 29, 2016 @ 12:00pm
Final
ICD Dare (KM East) 0
Borromeo Kelch (KM East) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 11:30am
Final
SH Troy Davis (PKG West) 0
St. Theodore Schmersahl (PKG West) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 11:30am
Final
Holy Spirit Nero (O) (6th grade boys) 9
Sts. J&A Kahrhoff (INEL) (6th grade boys) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 11:30am
Final
SH Troy Nanney INEL (1M Charlie) 1
SJ Cott Drabelle (1M Charlie) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 11:15am
Final
Sts. J&A Erickson (3M Beta) 0
St. Cletus Schmittling (3M Beta) 8
 
Saturday, October 29, 2016 @ 11:00am
Final
St. Theodore Schulz (4M Beta) 1
SJ Cott Elinor (4M Beta) 4
 
Saturday, October 29, 2016 @ 11:00am
Final
Borromeo Gould (O) (8th grade boys) 0
SJ Cott Trost (O) (8th grade boys) 1
 
Saturday, October 29, 2016 @ 11:00am
Final
ICD Placek (PKB West) 0
ICD Layne (PKB West) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 11:00am
Final
St. Cletus Jenkins (1G Alpha) 1
ICD Sauer (1G Alpha) 5
 
Saturday, October 29, 2016 @ 11:00am
Final
Holy Spirit Kaufmann (1M Alpha) 5
St. Patrick Quigle (1M Alpha) 2
 
Saturday, October 29, 2016 @ 11:00am
Final
SJ Cott Jones (3M Charlie) 2
ICOM Szarwinski (3M Charlie) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 11:00am
Final
ICOM Gorski (2G Alpha) 0
Assumption Flaherty (2G Alpha) 1
 
Saturday, October 29, 2016 @ 11:00am
Final
St. Theodore Brennan (1G Beta) 2
St. Patrick Skopec (1G Beta) 5
 
Saturday, October 29, 2016 @ 11:00am
Final
SJ Cott Berens (2G Charlie) 2
Sts. J&A Povich (2G Charlie) 1
 
Saturday, October 29, 2016 @ 10:30am
Final
SJ Cott Osterholt (C) (5th grade girls) 0
ICD Bergjans (O) (5th grade girls) 5
 
Saturday, October 29, 2016 @ 10:30am
Final
Borromeo Slattery INEL (2M Alpha) 4
ICD Luna (2M Alpha) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 10:30am
Final
St. Ignatius Dildine (3M Beta) 11
St. Theodore Hirschbuehler (3M Beta) 1
 
Saturday, October 29, 2016 @ 10:30am
Final
Assumption Roberts (3G Beta) 1
ICD Jett (3G Beta) 3
 
Saturday, October 29, 2016 @ 10:30am
Final
St. Ignatius Click (O) (6th grade boys) 3
Borromeo Neu (O) (6th grade boys) 1
 
Saturday, October 29, 2016 @ 10:00am
Final
SH Troy Huffman (PKB West) 0
St. Patrick Hueschober (PKB West) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 10:00am
Final
Borromeo Orrico INEL (1M Beta) 9
ICD Schuster (1M Beta) 1
 
Saturday, October 29, 2016 @ 10:00am
Final
Sts. J&A Goughenour (KM Central) 0
All Saints Greene (KM Central) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 10:00am
Final
ICD Perry (4G Beta) 2
Sts. J&A Layton (4G Beta) 3
 
Saturday, October 29, 2016 @ 10:00am
Final
St. Patrick Yates (1G Delta) 6
St. Paul Von Bokel (1G Delta) 1
 
Saturday, October 29, 2016 @ 10:00am
Final
St. Theodore Peters (1M Delta) 2
Borromeo Morgan INEL (1M Delta) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 10:00am
Final
ICD Wolf (2M Beta) 0
St. Patrick Hollingshead (2M Beta) 1
 
Saturday, October 29, 2016 @ 10:00am
Final
SESR Finley (1G Charlie) 3
Sts. J&A Hannon (1G Charlie) 4
 
Saturday, October 29, 2016 @ 10:00am
Final
ICD Meyer (2G Charlie) 7
St. Patrick Klenc (2G Charlie) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 10:00am
Final
All Saints Conner (2M Beta) 0
Assumption Gandolfo (2M Beta) 6
 
Saturday, October 29, 2016 @ 10:00am
Final
Borromeo Finnegan (KG East) 0
Assumption Filla (KG East) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 9:30am
Final
SESR Maasen (O) (6th grade boys) 3
SJ Cott Valencia-Morales (O) (6th grade boys) 10
 
Saturday, October 29, 2016 @ 9:30am
Final
SH Troy Downs (KM West) 0
St. Theodore Rusbacky (KM West) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 9:00am
Final
SJ Cott Bergman (3M Alpha) 0
ICD Buckley (3M Alpha) 8
 
Saturday, October 29, 2016 @ 9:00am
Final
SESR Piontek (3G Alpha) 3
St. Patrick Gaudy (3G Alpha) 2
 
Saturday, October 29, 2016 @ 9:00am
Final
Holy Spirit Shine (3G Charlie) 2
Borromeo Runion (3G Charlie) 6
 
Saturday, October 29, 2016 @ 9:00am
Final
ICOM Gnade (KM West) 0
Assumption Hughes (KM West) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 9:00am
Final
SJ Cott Warner (1M Beta) 1
Assumption Reiter (1M Beta) 4
 
Saturday, October 29, 2016 @ 9:00am
Final
St. Theodore Martin (PKB West) 0
Assumption Compardo (PKB West) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 9:00am
Final
Assumption Mannebach (2G Alpha) 1
St. Patrick Hunn (2G Alpha) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 9:00am
Final
ICD Winkeler (O) (7th grade boys) 6
ICD Knop (C) (7th grade boys) 1
 
Saturday, October 29, 2016 @ 9:00am
Final
St. Paul Sachs (O) (7th grade boys) 0
All Saints Herbst (O) (7th grade boys) 1
 
Saturday, October 29, 2016 @ 9:00am
Final
ICD Hall (PKG East) 0
St. Cletus O'Driscoll (PKG East) 0
 
Saturday, October 29, 2016 @ 9:00am
Final