Menu

Upcoming Events


There are no upcoming non-game events.

Standings

3rd Co-ed Blue
Team W L T PTS
ASMP-3M-Howe 26 4 0 52
SHTROY-3B-Eaton 21 9 0 42
ASMP-3M-Frazier 18 12 0 36
ICD-3G-Tomlinson 15 15 0 30
SJC-3G-McKeown 14 16 0 28
ICOM-3G-Molitor 13 17 0 26
JA-3G-Hoffman 9 21 0 18
SJC-3G-Carney 4 26 0 8
3rd Co-ed Red
Team W L T PTS
SJC-3G-Langan 24 6 0 48
SHTROY-3G-Isom 24 6 0 48
JA-3G-Roberts 22 8 0 44
AS-3G-Wukitsch 13 17 0 26
SPAT-3G-Bauer 11 19 0 22
SESR-3G-Rodery 6 24 0 12
SJC-3G-Shive 5 25 0 10
4th Co-ed Blue
Team W L T PTS
STHEO-4M-Roettger 27 3 0 54
JA-4B-Porchia 24 6 0 48
SJC-4G-Yelton 17 13 0 34
ICD-4B-Wedberg 15 15 0 30
SJC-4B-Renteria 6 24 0 12
HT-4M-Bono 1 29 0 2
4th Co-ed Bronze
Team W L T PTS
SPAUL-4G-Schoolfield 25 5 0 50
SPAT-4G-Raup 22 8 0 44
ASMP-4G-McCulloch 10 20 0 20
SPAT-4G-Reiter 10 20 0 20
ASH-4G-Lynch 8 22 0 16
4th Co-ed Gold
Team W L T PTS
HS-4G-Harned 26 4 0 52
SESR-4G-Kroupa 20 10 0 40
ICD-4G-Kaiser 15 15 0 30
SHTROY-4G-Brewer 9 21 0 18
SJC-4G-Halley 5 25 0 10
4th Co-ed Red
Team W L T PTS
SHTROY-4G-Mudd 23 7 0 46
ICD-4G-Burroughs 22 8 0 44
SESR-4G-Krazl 22 8 0 44
STHEO-4G-Reading 17 13 0 34
SC-4G-Martin 4 26 0 8
SJC-4G-Chirco 2 28 0 4
4th Co-ed Silver
Team W L T PTS
SPAT-4G-Kiefer 29 1 0 58
ASMP-4G-Butryn 16 14 0 32
SPAUL-4G-Hoffmann 12 18 0 24
BOR-4G-Lewis 10 19 1 21
HS-4G-Loness 7 22 1 15
4th Co-ed White
Team W L T PTS
ASMP-4G-Kneale 22 8 0 44
ICD-4G-Beckmann 21 9 0 42
ICOM-4G-Karsten 17 13 0 34
SPAT-4G-Shelton 16 14 0 32
JA-4G-Rekosh 12 18 0 24
SJC-4G-Langan 2 28 0 4
5th Boys
Team W L T PTS
SROSE-5B-Weinman-North County 24 6 0 48
SJC-5B-Zelnis 18 12 0 36
ICD-5B-Stone 15 15 0 30
ASMP-5B-Kelley 13 17 0 26
HS-5B-Peroutka 11 19 0 22
BOR-5B-Jost 9 21 0 18
5th Girls Blue
Team W L T PTS
SHTROY-5G-Graf 21 9 0 42
ICD-5G-Wedberg 20 10 0 40
ICD-5G-Barth 20 10 0 40
SESR-5G-Bruemmer 16 14 0 32
SESR-5G-Ledbetter 7 23 0 14
ASMP-5G-Davies 6 24 0 12
5th Girls Bronze
Team W L T PTS
SC-5G-Schaefer 27 3 0 54
SPAT-5G-Hieke 24 6 0 48
AS-5G-Schmuke - double rostered 17 13 0 34
HR-5G-Richardson 10 20 0 20
SESR-5G-Guerra-Widaman 6 24 0 12
SJC-5G-Schueler 6 24 0 12
5th Girls Gold
Team W L T PTS
HT-5G-Cates 20 10 0 40
BOR-5G-Raft 19 11 0 38
ICD-5G-Holdmeir 19 11 0 38
ASH-5G-Faerber 13 17 0 26
SPAT-5G-Dickerber 11 19 0 22
JA-5G-Jundt 8 22 0 16
5th Girls Red
Team W L T PTS
ICD-5G-Fernandez 24 6 0 48
SHTROY-5G-Anderson 19 11 0 38
SJC-5G-Jones 17 13 0 34
SPAT-5G-Liter 11 19 0 22
SJC-5G-Berens 10 20 0 20
ICOM-5G-Varner 9 21 0 18
5th Girls Silver
Team W L T PTS
JA-5G-Nave 26 4 0 52
ICD-5G-Bischof 25 5 0 50
AS-5G-Ruhl-Double Rostered 10 20 0 20
HR-5G-Ruff 10 20 0 20
SPAUL-5G-Hunsel 4 26 0 8
5th Girls White
Team W L T PTS
STHEO-5G-Ledoux 22 8 0 44
SJC-5G-Spence 22 8 0 44
ASMP-5G-Ivancho 19 11 0 38
JA-5G-Schniepp 15 15 0 30
SJC-5G-Richardson 11 19 0 22
ICD-5G-Marecek 1 29 0 2
6th Boys
Team W L T PTS
SHFLO-6B-Rehagen-North County 23 7 0 46
ASMP-6B-McCulloch 20 10 0 40
STHEO-6B-Schulte 17 13 0 34
SC-6B-Schoolfield 12 18 0 24
BOR-6B-Goff 3 27 0 6
6th Girls Blue
Team W L T PTS
SHTROY-6G-Davis 25 5 0 50
ICOM-6G-Molitor 18 12 0 36
JA-6G-Hadley 14 16 0 28
ICD-6G-Vonderheid 14 16 0 28
SJC-6G-Bene 12 18 0 24
HS-6G-Heinz 7 23 0 14
6th Girls Gold
Team W L T PTS
ICD-6G-Robertson 25 5 0 50
AS-6G-Saunders 2-Double Rostered 25 5 0 50
ICD-6G-Pagano 21 9 0 42
ASMP-6G-Heiney 15 15 0 30
JA-6G-Hayden 13 17 0 26
SHTROY-6G-Hart 5 25 0 10
HR-6G-Broker 1 29 0 2
6th Girls Red
Team W L T PTS
ICD-6G-Hampp 25 5 0 50
AS-6G-Saunders 1-Double Rostered 20 10 0 40
SPAUL-6G-Hoff 17 13 0 34
ASMP-6G-Velcheck 14 16 0 28
SHTROY-6G-Trower 10 20 0 20
ICD-6G-Hercules 4 26 0 8
6th Girls Silver
Team W L T PTS
SJC-6G-Willmann 26 4 0 52
HT-6G-Duncan 21 9 0 42
SESR-6G-Addison 14 16 0 28
SPAT-6G-Kiefer 14 16 0 28
SC-6G-Deien 13 17 0 26
HR-6G-Payne 12 18 0 24
SJC-6G-Cannavan 5 25 0 10
6th Girls White
Team W L T PTS
ASH-6G-Blaine/Whatley 29 1 0 58
SESR-6G-Hebenheimer 20 10 0 40
SPAT-6G-Parham 13 17 0 26
SJC-6G-Renteria 10 20 0 20
SPAT-6G-Kutz 9 21 0 18
BOR-6G-Kaushik 9 21 0 18
7th Boys
Team W L T PTS
ASMP-7B-Kelley 27 3 0 54
BOR-7B-Taylor 20 10 0 40
SROSE-7B-Meyer-North County 19 11 0 38
HT-7B-Romero 10 20 0 20
SJC-7B-Jarus 10 20 0 20
AS-7B-Ruggeri-Double Rostered 4 26 0 8
SHFLO-7B-Schwartz-North County 0 0 0 0
7th Girls Blue
Team W L T PTS
ASMP-7G-Mulvaney 25 5 0 50
SPAT-7G-Hollmann 21 9 0 42
ICD-7G-Barth 21 9 0 42
SESR-7G-Chapple 11 19 0 22
ICOM-7G-Walker 7 23 0 14
SHTROY-7G-Kilcullin 5 25 0 10
7th Girls Bronze
Team W L T PTS
SJJ-7G-Lopez 24 6 0 48
ASMP-7G-Labarge 18 12 0 36
ASMP-7G-Wright 16 14 0 32
JA-7G-Heitzman 16 14 0 32
AS-7G-Kelsey 1 29 0 2
7th Girls Gold
Team W L T PTS
AS-7G-Bruemmer 1 28 2 0 56
HT-7G-Davis-Open 22 8 0 44
SPAUL-7G-Allred 16 14 0 32
JA-7G-Cohen 11 19 0 22
SJC-7G-Mack 7 23 0 14
ICD-7G-O'Keefe 6 24 0 12
7th Girls Red
Team W L T PTS
BOR-7G-Nikodym 29 1 0 58
ICD-7G-Robertson 20 10 0 40
JA-7G-Rekosh-Open 16 14 0 32
SC-7G-Ruiz 12 18 0 24
SPAT-7G-Kuykendall 7 23 0 14
HS-7G-Patterson-Open 6 24 0 12
7th Girls Silver
Team W L T PTS
ASH-7G-McBride 29 1 0 58
SPAT-7G-Ortell 24 6 0 48
AS-7G-Bruemmer 2 12 18 0 24
ICD-7G-Kehoe 10 20 0 20
STHEO-7G-Finn 0 30 0 0
7th Girls White
Team W L T PTS
SJC-7G-Leipholtz 22 8 0 44
BOR-7G-Goff 20 10 0 40
SJC-7G-Jaenke 19 11 0 38
ICD-7G-Boschert 15 15 0 30
ICD-7G-Obert 10 20 0 20
SPAT-7G-Dale 4 26 0 8
8th Boys
Team W L T PTS
SJC-8B-Van Feldt 25 5 0 50
ICOM-8B-Gnade 24 6 0 48
ICD-8B-Hicks 19 11 0 38
HS-8B-Havens 17 13 0 34
BOR-8B-Souter 16 14 0 32
SROSE-8B-Wojtkowski-North County 3 27 0 6
AS-8B-Saunders-Double Rostered 1 29 0 2
8th Girls Blue
Team W L T PTS
ICD-8G-Glendinning 27 3 0 54
SJC-8G-Yelton-Open 23 7 0 46
ICOM-8G-Rhoades 14 16 0 28
SPET-8G-Zander 13 17 0 26
SJC-8G-Glon 10 20 0 20
SESR-8G-Wuelling 3 27 0 6
8th Girls Bronze
Team W L T PTS
ICD-8G-Grimes 27 3 0 54
SPAT-8G-Schantz 20 10 0 40
STHEO-8G-Knobbe 11 19 0 22
SJC-8G-Naumann 9 21 0 18
SPAT-8G-Mosher 8 22 0 16
8th Girls Gold
Team W L T PTS
JA-8G-Breitbach 19 11 0 38
SESR-8G-Majesky-Open 18 12 0 36
ASMP-8G-Shylanski 16 14 0 32
AS-8G-Sanders 16 14 0 32
JA-8G-Dungan 6 24 0 12
8th Girls Red
Team W L T PTS
ICD-8G-Hall 21 9 0 42
SPAUL-8G-Ederer-Open 17 13 0 34
SC-8G-Allen 17 13 0 34
SHTROY-8G-Motley 14 16 0 28
SJC-8G-Golden 6 24 0 12
8th Girls Silver
Team W L T PTS
ASMP-8G-Karll 21 9 0 42
SJC-8G-Krekeler-Open 21 9 0 42
ASH-8G-Robben 14 16 0 28
SPAT-8G-Greiwe 10 20 0 20
ICD-8G-Wibbenmeyer 9 21 0 18
8th Girls White
Team W L T PTS
ICD-8G-Obert 22 8 0 44
ASMP-8G-Mahadev 21 9 0 42
BOR-8G-Brown 17 13 0 34
BOR-8G-Knobbe 14 16 0 28
ICD-8G-Jones 9 21 0 18
SESR-8G-Weber-Open 7 23 0 14
Parochial
Team W L T PTS
ICOM-Par-Burkemper 28 2 0 56
ASMP-Par-Mahadev 16 14 0 32
SC-Par-Allen 15 15 0 30
ASMP-Par-Mulvaney 10 20 0 20
JA-Par-Rekosh 6 24 0 12

Results

4B StC/NC
Tuesday, May 22, 2018
SF-4B-Mueller 8
SESR-4B-McGowen 9
Thursday, May 17, 2018
AS-4B-Dwyer 3
SRO-4B-Daleo 4
1B West County
Saturday, May 19, 2018
SCLM-1B-Lozano/Yoffie 0
KD-1B-Thompson 0
3B West County
Saturday, May 19, 2018
SCLM-3B-Yoffie 6
CPOP-3B-Khazen 3
1G/2G West County - 1G/2G West County (1)
Saturday, May 19, 2018
SCLM-1G-Swearingen 0
CPOP-1G-Schaffer 0
2B West County
Saturday, May 19, 2018
SR-2B-Huntebrinker 0
CPOP-2B-Rose 0
Thursday, May 17, 2018
IW-2B-Saunders 0
CPOP-2B-Klein 0
2B St Charles
Thursday, May 17, 2018
SCLT-2B-Williamson 7
ICD-2B-Shanika 5
Tuesday, May 15, 2018
JA-2B-Bourquin 8
SJC-2B-Faulkner 0
3G
Wednesday, May 16, 2018
AS-3G-Wukitsch 15
SHF-3G-Funke 15
2G St Charles
Wednesday, May 16, 2018
SCLT-2G-Small 7
SESR-2G-Fuegner 13
3B StC/NC
Tuesday, May 15, 2018
ICD-3B-Anthony 6
JA-3B-Hulbert 12
1B St Charles (1)
Tuesday, May 15, 2018
SJC-1B-Prost 0
AS-1B-Shaw 0